Najmodniejsze schody w 2019

Schody to jeden z najważniejszych elementów w każdym domu. Pozwala na wyrażenie naszej ekspresji, kreatywności oraz przenosi nas w wyjątkowy klimat. Rok 2019 jest nieprzeciętny. Modne będą nowe kolory, schody aranżowane na styl z lat 60 i 70, czyli vinatege oraz zawsze modny minimalizm. Ponadto w trendzie będzie styl zza oceanu, czyli amerykański oraz lekkie schody w wnętrzach open space.

schody drewniane modne

Najmodniejsze kolory

W 2019 roku najmodniejsza jest ciemna, głęboka zieleń, która jest zarówno elegancka jak i nastrojowa. Oprócz niej w trendzie jest intensywny niebieski działający uspokajająco i pobudzająco dla twórczego myślenia. Kolory te mają zapewnić przeciwwagę dla modnych w poprzednim sezonie pasteli i zawsze modnej bieli.

Schody minimalistyczne z elementami szkła

“Mniej znaczy więcej” – ta zasada jest nieprzerwanie modna od kilku lat. Nie inaczej będzie w 2019 roku. Minimalistyczne schody to takie z lekkimi konstrukcjami oraz szklanymi balustradami. Dominować będą jasne barwy, dzięki którym schody będą mogły wtopić się w tło i stanowić spójną całość.

Industrialne schody z metalową balustradą

Schody industrialne były modne w poprzednim sezonie. W tym roku również pozostają w trendzie, natomiast w wersji z metalową siatką wyglądającą jak z wnętrza fabryki. Doskonale będą wyglądać z ciepłym, jasnym drewnem.

schody drewniane modne w 2019 roku

Styl vinatage

W 2019 roku w naszych domach zagości styl vintage. Idealnym uzupełnieniem będą drewniane, mocne i solidne schody. Popularne zarówno w wersji tradycyjnej jak i z balustradami wykonanymi z rzeźbionych, drewnianych tralek i frezowanego uchwytu. Zapewnią one podkreślenie designu i stylu wnętrza.

Open space

Domy z wnętrzem open space zyskały na popularności w ostatnich latach. W tym roku do tak zaaranżowanych przestrzeni będziemy wbudowywać schody bez elementów konstrukcyjnych. Takie schody będą wyglądać, jakby były zawieszone w powietrzu, dzięki temu nie zaburzą całej otwartej przestrzeni, a dodadzą jej lekkości.

Amerykański styl

Amerykański styl charakteryzuje się przysadzistością, przejrzystością oraz symetrią. Schody w takim klimacie są nowoczesne oraz wielobiegowe. Ponadto często są umieszczone pod sufitem katedralnym co doda szlachectwo takiej przestrzeni.

Rok 2019 przyniósł nam oryginalne trendy. Nam szczególnie przypadł do gustu nowy modny kolor, czyli ciemna, głęboka zieleń oraz lekkie schody w wnętrzach open space. Ciekawi jesteśmy, które z tych trendów spodobają się Wam.

Sprawdź naszą ofertę na schody w Krakowie


0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz